Yhteystiedot

Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä! Meillä on vankka asiantuntemus henkilöstön rekrytoinnin ja vuokraamisen osalta erityisesti talouden, hallinnon ja IT:n-aloilla. Poolialta löydät parhaat työntekijät sekä parhaat työtehtävät - me myös varmistamme, että nämä kohtaavat toisensa ja liitämme oikeat ehdokkaat oikeisiin työtehtäviin.

Ota yhteyttä!

Esa Rantanen

Toimitusjohtaja
esa@poolia.fi
+358 50 0701 000

Sigrid Puhilas-Ikonen

Rekrytointikonsultti
sigrid@poolia.fi
+358 20 7290 839

Annastiina Korpi

Rekrytointikonsultti
annastiina@poolia.fi
+358 20 7290 835

Hanne Himmelroos

Talousvastaava
hanne@poolia.fi
+358 20 7290 832

Marko Ikävalko

Myynti- ja markkinointijohtaja
marko@poolia.fi
+358 20 7290 840

Tarja Laakso

Seniori Rekrytointikonsultti
tarja@poolia.fi
+358 20 7290 837

Milla Rimpiläinen

Markkinointivastaava
milla@poolia.fi
+358 20 7290 836

Juha-Pekka Myllykangas

Area Manager Pohjanmaa
juha-pekka.myllykangas@uniflex.fi
+358 50 913 4065

Sanna Majava

Consultant Manager
sanna@poolia.fi
+358 20 7290 838

Kati Rahikka

Seniori Rekrytointikonsultti
kati@poolia.fi
+358 20 7290 833

Mira Mäkiaho

Markkinointiassistentti
mira@poolia.fi
+358 20 7290 834

Olemme luotettava Kumppani

Poolia on Luotettava Kumppani eli kaikki tilaajavastuulain edellyttämät tiedot ovat kunnossa ja saatavana ilmaiseksi Vastuu Groupin sivuilla olevasta Zeckit yritystietopalvelusta. Katso Poolian raportti oheisesta linkistä!

Poolia toimii koko Suomessa!

Palvelemme asiakkaitamme valtakunnallisesti koko maassa. Katso lähin toimipisteemme ja ota yhteyttä. Löydetään ratkaisut henkilöstötarpeisiisi jo tänään!