Yhteystiedot

Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä! Meillä on vankka asiantuntemus henkilöstön rekrytoinnin ja vuokraamisen osalta erityisesti talouden, hallinnon ja IT:n-aloilla. Poolialta löydät parhaat työntekijät sekä parhaat työtehtävät - me myös varmistamme, että nämä kohtaavat toisensa ja liitämme oikeat ehdokkaat oikeisiin työtehtäviin.

Johto ja hallinto

Esa Rantanen

Managing Director
esa@poolia.fi
+358 50 0701 000

Hanne Himmelroos

Finance
hanne@poolia.fi
+358 20 7290 832

Marko Ikävalko

Director Sales & Marketing
marko@poolia.fi
+358 20 7290 840

Markku Laak

IT Project Director
markku@poolia.fi
+358 20 7290 831

Sanna Majava

Director Recruitment & TA
sanna@poolia.fi
+358 20 7290 838

Juha-Pekka Myllykangas

Uniflex / Poolia Area Director Kokkola, Vaasa, Oulu
juha-pekka.myllykangas@uniflex.fi
+358 50 913 4065

Recruitment & Talent Acquisition

Tarja Laakso

Recruitment & Talent Acquisition
tarja@poolia.fi
+358 20 7290 837

Janette Andersson

Recruitment & Talent Acquisition
janette@poolia.fi
+358 20 7290 839

Juho Honkanen

Recruitment & Talent Acquisition
juho@poolia.fi
+358 20 729 0848

Kati Rahikka

Recruitment & Talent Acquisition
kati@poolia.fi
+358 20 7290 833

Neea Turunen

Recruitment & Talent Acquisition
neea@poolia.fi
+358 20 729 0843

Elina Leskinen

Recruitment & Talent Acquisition
elina@poolia.fi
+358 20 729 0835

Maria Kostenko

Recruitment & Talent Acquisition
maria@poolia.fi
+358 20 729 0847

Sakari Tuomainen

Recruitment & Talent Acquisition
sakari@poolia.fi
+358 20 729 0846

Myynti ja markkinointi

Milla Rimpiläinen

Marketing
milla@poolia.fi
+358 20 7290 836

Maija Nuutinen

Account Manager
maija@poolia.fi
+358 20 729 0844

Samuel Rinnetmäki

Account Manager
samuel@poolia.fi
+358 20 7290 842

Pete Laakso

Account Manager
pete@poolia.fi
+358 20 7290 845

Samuli Salo

Account Manager
samuli@poolia.fi
+358 20 7290 841

Eemi Konttila

Sales
eemi@poolia.fi
+358 20 7290 834

Olemme luotettava Kumppani

Poolia on Luotettava Kumppani eli kaikki tilaajavastuulain edellyttämät tiedot ovat kunnossa ja saatavana ilmaiseksi Vastuu Groupin sivuilla olevasta Zeckit yritystietopalvelusta. Katso Poolian raportti oheisesta linkistä!

Poolia toimii koko Suomessa!

Palvelemme asiakkaitamme valtakunnallisesti koko maassa. Katso lähin toimipisteemme ja ota yhteyttä. Löydetään ratkaisut henkilöstötarpeisiisi jo tänään!